Aktualności

Cykl warsztatów – Szkoła Empatii

  1. Warsztat wprowadzający- Empatia co to jest i czy jest nam potrzebne
  2. Empatia dla siebie- co nami kieruje, w jaki sposób radzić sobie z emocjami, świadome podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów.
  3. Empatia dla innych- co czuje i czego potrzebuje drugi człowiek. Empatia a współczucie, empatia a manipulacja. Po co być empatycznym i czy bycie empatycznym oznacza „zgadzam się na wszystko co robisz” ?
  4. Budowanie relacji i sztuka asertywności. Stawianie granic, nauka dbania o swoje wartości i przekonania oraz dawania drugiej stronie jasnych komunikatów które jej zachowania nie służą budowaniu relacji i współpracy, w sposób uwzględniający szacunek dla drugiego człowieka.
  5. Odbiór krytyki i dawanie feedbacku – warsztat poświęcony temu jak odbierać negatywne komunikaty w taki sposób by nas wzbogacały, zajrzeć co kryje się za oskarżeniami i narzekaniami, jak radzić sobie z krytyką i oceną, pogłębienie tematyki komunikowania się w sposób budujący relacje
  6. Złość i poczucie winy –, „trudne” uczucia jako drogowskaz jak sobie z nimi radzić i transformować na doświadczenia budujące nasze życie
  7. Empatia w relacjach z dziećmi – warsztat specjalnie dedykowany rodzicom i nauczycielom ( ale także wszystkim innym istotom ludzkim mającym niekiedy kontakt z mniejszymi istotami ludzkimi)
  8. Jak przeżyć z nastolatkiem czyli o empatii w relacjach z młodymi ludźmi- poziom drugi
  9. Pomiędzy Tobą a mną- jak walkę i rywalizację zamienić we współpracę i radość i jak realizować siebie w bliskich relacjach

Kontakt:
Tel. 696202011
Mail: komunikujemysie@wp.pl

Uwaga:
Warsztaty nie są terapią, ale pracujemy z emocjami na empatii . Jeżeli jesteś w terapii psychologicznej lub jakiejkolwiek formie pracy nad sobą, proszę skonsultuj się ze swoim terapeutą, czy udział w warsztatach jest dla Ciebie wskazany.


Czas trwania każdego warsztatu – 4,5 h.
Mimimalna liczba uczestników – 9 osób , maksymalna 20 osób

Koszt – 85 zł za spotkanie
Gdzie
– ul. Pereca 10, 22-400 Zamość
Terminy:  4 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 23 maja, 6 czerwca. Cztery ostatnie warsztaty odbędą się po wakacjach, terminy zostaną podane w czerwcu.
Godziny: od 9.30 do 14. 


Zasady zapisów: W przypadku zapisu na warsztat o miejscu decyduje kolejność zapisu. Zapisu dokonuje się klikając w  link http://ethna.pl/kurs_zapis/.
Zapisy trwają od dnia 2 do 20  marca 2020 r.
W przypadku gdy na warsztat przyjdzie więcej niż 20 zgłoszeń, osoby począwszy od 21 zostaną w ciągu 2 dni od zapisu poinformowane o braku miejsc.


Pełny regulamin wpisów do pobrania >TUTAJ<